האישה שאוהב עד בלי די
מספר יצירה: 852962002    תאריך יציאה: 21/01/2015

האישה שאוהב עד בלי די

מילות השיר

הגשם מטפטף לו,

על עדן חלונך,

ובדמיוני מדמיין אותך מביטה בי מרחוק,

מחבק אותך בחלומי,

נושק לשפתייך אהובת ליבי,

 

כשראיתיך במבט ראשון,

נכנסת לליבי למקום הראשון,

מחבק אותך בחלומי,

נושק לשפתייך אהובת ליבי.

 

את האישה של חיי,

את האישה שאוהב עד בלי די,

תני לי את ליבך נשמה שלי,

אוהב אותך.......

 להורדת המילים לחצו כאן

הודעה לתקשורת

דואט שהוקלט לפני רצח רומן סמחייב ז"ל ותוכנן לשחררו יומיים לאחר השנה האזרחית החדשה

אבל עקב הנסיבות עצרתי את המהלך והקלטתי נגנים נוספים בהם רוניוס כינורות ואריק כהן גיטרות.

 בלילה בין חמישי לשישי (2.1) נורה למוות הזמר רומן סימחייב במסעדה בראשון לציון. סימחייב מוכר בעיקר בקהילה הבוכרית ושיחק בסדרה "שנות ה-80", ששודרה כאן ב"רשת" ועתידה לעלות בעונתה השניה בקרוב. בסדרה, סמחייב גילם את דמותו של שליקו חונדיאשוילי, אביו של ממוקה, הבעלים של חנות המכולת השכונתית שבה עבדו השניים. מחקירה ראשונית עלה כי בין הזמר לבין כמה מבלים במסעדה פרצה קטטה ובמהלכה הוא נורה.

 

מני חן:

רומן עלה לארץ עם משפחתו בשנת ה-90 והם התמקמו בשכונת שפירא בת"א, השכונה אליה אני עליתי מאוזבקיסטן וגר בה עד היום. רומן גדל איתנו ולאחר מס' שנים טס לאמריקה ושהה שם 10 שנים. רומן התחיל כבדרן וניסה את מזלו בתחום באמריקה. לפני כ-7 שנים הוא חזר ארצה ורצה להיכנס לתחום המוזיקה, לכן הביאו אותו אליי לאולפן ההקלטות שלי. ברגע הראשון ששמעתי אותו זיהיתי בקולו פוטנציאל גדול. הקלטנו יחדיו במשך חודשיים וכעבור 6 שנים הוא הפך לכוכב בינלאומי.

רומן הופיע בכל העולם: בגרמניה, אוסטריה, איטליה, טורקיה ובעיקר ברוסיה. כל תכניות הטלוויזיה ברוסיה אירחו אותו. בשירתו הוא מחקה את גרגורי לפס, אחד הזמרים המפורסמים ברוסיה. לא מזמן אפילו הפגישו בינם בתכנית בטלוויזיה הרוסית שנקראת "פשוט לדבר". מאז שידור התכנית הוא הפך לכוכב גדול במוסקבה. גרגורי  מאוד פרגן לרומן ואפילו אישר לו להשתמש בפלייבקים שלו.

רומן לא היה כל כך מוכר בקרב רוב הציבור הישראלי בגלל שרוב האמנים ששרים ברוסית בארץ לא מתעסקים בכל הנושא של אקו"ם. לא פעם הצעתי לו לעשות זאת, אבל הבעיה היא שהוא משתמש בפלייבקים לא שלו. מעבר לכך, זה לא עניין אותו כי הוא עבד באירועים בלי הפסקה ואני בתור מנהל התחנה הבוכרית השמעתי אותו הרבה מאוד. אפילו הפרסומות אצלנו הן עם הקול שלו.

החשיפה אצל הבוכרים מגיעה בעיקר מהרדיו. הרדיו שלי זה הרדיו היחיד של העדה. בכל העולם בני העדה מאזינים לנו.

בקרב הקהל הבוכרי כמעט ואין משפחות פשע, רוב הבוכרים הם אנשים מופנמים. אם הם כועסים הם יוצאים החוצה, מעשנים סיגריה ונרגעים. לעומת זאת, בקרב הקווקזים והגרוזינים יש משפחות פשע, שנוהגות להזמין זמרים בוכרים להופיע באירועים שלהם. רומן היה נראה גרוזיני טיפוסי, דיבר רוסית מצוין ואף אחד לא ידע שהוא בוכרי בכלל.

הוא לא פחד להופיע בקרב משפחות הפשע, כיוון שאצלם חוקים. אסור "לגעת" ב-3 דברים: ילדים, רופאים ואנשי תרבות. מי שרצח את רומן עבר על החוק הזה.

לגבי הרצח, העניין עדיין מאוד מעורפל. המשטרה טוענת שבעל המקום הזמין את כל הריב הזה. אומרים שגרוזיני רצח את רומן. לא ברור אם זה על עניין חוב כספי, הוא שרומן אמר שהוא לא רצה לעבוד שם.

מהיכרותי עם רומן, הוא היה טיפוס שהיה מרוויח יום יום את פרנסתו, היה עוזר לאחרים. לפעמים הוא היה מרוויח אלף שקל בהופעה שבה שר רק חצי שיר, ולאחר מכן תורם לנזקקים. לא פעם נסעתי איתו באוטו והוא עצר בכדי לתת כסף לנזקקים. אם היה מרוויח אלף שקל בהופעה שבה שר חצי שיר והלך ויצא החוצה עם האוטו הוציא 500 שקל והביא לנזקק. הייתי איתו בסיטואציות כאלו. הוא היה נותן הרבה מתן בסתר. כמו כן, רומן היה מביא אליי לאולפן כישרונות צעירים והיה משלם עליהם.

רומן הגיע לשחק ב"שנות ה-80" לאחר ששלום אסייג ראה אותו שר ברוסית במועדון קריוקי. יום למחרת היה באודישן וקיבל את התפקיד. בעונה הקרובה שהולכת לצאת בעוד כחודש, רומן יופיע בתפקיד די בכיר. נוצר מצב שהוא כמו של פול ווקר

 

להורדת הקומוניקט לחצו כאן  

x

שתף: