אודות

אודות חברת פליילינק שמה לעצמה מטרה ברורה, לתת במה לכל יוצר ולהעניק חשיפה מקסימאלית עבור היצירה אותה ביקש לקדם ולתת לכל אנשי המדיה לקבל יצירות באופן אישי ונוח ולהתעדכן און ליין. אנו מאמינים שיש יצירות טובות שפשוט לא מגיעות לאוזניים הנכונות בפליילינק אנו דואגים שיצירתכם אכן תגיע לכל אנשי המדיה הרלוונטיים (תחנות הרדיו, הטלוויזיה, העיתונות, וכל התקליטנים המובילים) ובכך לתת סיכוי אמיתי ליצירה שהפקתם ברגש רב. בפליילינק אנו משלבים בין העתיד הדיגיטלי ובין הנורמות הקיימות, ומבינים שבנוסף לשליחה הדיגיטלית יש את הצורך להעביר גם ברמה האישית את היצירה, ובכך במעמד ההתקשרות אנו דואגים להפיק עבור יצירתכם סינגל על גבי דיסק בכמות מוסכמת, ובכך ליהנות משני העולמות. מעקב: עם הפצת הפליילינק תקבלו פרטי כניסה למערכת שיאפשרו לכם להתחבר לאזור אישי ולראות און ליין סטטיסטיקות הצפייה של אנשי המדיה ב פליילינק שלך. בעזרת מידע זה תוכלו למקד את האנרגיה שלכם בתהליך שמאחורי הקלעים, באופן הכי נכון ומדויק. בהצלחה!

שלום

חברת פליילינק  הוקמה בשנת 2010 על ידי אנשי מקצוע מובילים מתעשיית המוזיקה בישראל המכירים הן את תעשיית המוזיקה והן את היכולות הדיגיטליות המתקדמות. לצורך כך השקיעה החברה משאבים רבים והעלתה את פליילינק אשר תוכנן על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם. כל זאת תוך חשיבה על הצרכים היחודיים של יוצרים ואנשי מדיה.

הזירה האינטראקטיבית החדשה מאפשרת לכל היוצרים אומנים, להפיץ  את יצירותיהם ולקבל חשיפה מקסימלית בכל ערוצי המדיה. הניסיון של היזמים שצמחו מתוך תעשיית המוזיקה מהווה יתרון משמעותי כאשר מדובר על מוזיקה והפצה דיגיטלית.

אתר פליילינק ממשיך גם בימים אלה בתכנון ופיתוח של יכולות נוספות שיתווספו בעתיד ויאפשרו ליוצרים ואנשי מדיה לקבל חשיפה גדולה יותר וממוקדת.

אתר פליילינק נתמך על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתעשיית המוזיקה עם למעלה מעשרים שנות נסיון בתחום היצירה, ההפקה, ההקלטה, הפקת דפוס ויצור דיסקים. כמו כן, הושקעו באתר משאבים רבים, לרבות טכנולוגיה מתקדמת, ממשק ידידותי, תכנים ועיצוב חדשני.

מנהלי החברה, בעלי אולפני הקלטות ותיקים ומנוסים, אמינים ואחראים הרואים לנגד עיניהם את טובת היצירה כאשר הלקוח נמצא תמיד בראש סדר העדיפויות שלהם. בלחיצת כפתור תוכלו לשלוח לינק מהיר לעורך, עיתונאי, אתרי אינטרנט או שדר שיוכלו להכנס ישירות לאתר לשמוע את השיר ולהוריד אותו. לכל שיר מצורף חומר רקע החל מטקסטים, תמונות, מילות השיר קרדיטים ועוד. פליילינק הוא הדרך המהירה הנוחה הזמינה והחסכונית להפיץ את המוזיקה שלכם ולקבל חשיפה אמיתית.

  שירותי המערכת

מערכת פליילינק  תקבל את הסינגל ואת כל המידע שהועבר על ידי האומן ,תערוך אותו, תיצר גירסת 30 שניות להשמעה עבור משתמשים לא רשומים, תבדוק את איכות התמונות שהועלו (תמונת אומן,עטיפת סינגל) תערוך הגהה על כל הטקסטים, מילות השיר, קרדיטים, קומוניקט ועוד.  
לאחר אישור התוכן הסינגל יופץ  על ידי מנהל המערכת לכל אנשי המדיה אשר נבחרו על ידי האומן בעמוד "העלאת סינגל ". 
פליילינק תשלח את היצירות שלכם לכל תחנות הרדיו בישראל, מספר תחנות רדיו בחו"ל, תוכניות טלוויזיה, עיתונות, לאנשי יחסי ציבור, למשרדי הפקות ובוקינג, פורטלים ותקליטנים מובילים, החברים באיגוד התקליטנים ולאנשי מפתח בתעשיית  המוסיקה.

בחבילות הפליילינק ניצור עבור האומן  כ-100 דיסקים שיהיו פרי לעמלכם, כ-70 דיסקים מהם ישלחו על ידנו  למספר תחנות רדיו שטרם אימצו את הפורמט החדש ו - 30 הדיסקים הנותרים ישארו אצלכם (עד 3 פליילינקים או עפ"י דרישה מיוחדת). הפצת הדיסקים על ידנו הינה לשיקולכם.

מה עוד אנחנו יכולים לעשות עבורכם? 
נשמח להעלות את יצירתכם ליו טיוב, פייסבוק, פליקס וכדומה להדפיס דיסקים (ברשתונו מפעל ליצור, הדפסה ועיצוב דיסקים). נלווה ונעקוב אחר יצירתכם בממשק החדש שלנו, נוכל לדעת מי מהנמענים הוריד את הקובץ... בקיצור, אנחנו כאן בשבילכם. הכל תחת קורת גג אחת. ואם שכחנו להוסיף. אנחנו עושים את הכל מהנשמה. כי כמוכם אנו אנשים שחיים מוזיקה.


 נשמח לעמוד לשרותכם בטלפון  אייבי קזס :  054-8060800

להלן  תקנון המערכת :

 

פליילינק הוא אתר אינטרנט המספק שירות דיגיטלי להפצת קבצי מוסיקה ומידע.

זכויות פליילינק

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. תחילת השימוש באתר ישמשו ראיה מכרעת להסכמה לתנאי האתר כמפורט בתקנון.

השם והלוגו של חברת “פליילינק” הינם קניינה הבלעדי של חברת פליילינק ומוגן ע"י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל. שימוש בשם או בלוגו “פליילינק" ללא אישור מראש ובכתב מחברת פליילינק ייחשב הפרה של זכויות היוצרים על כל המשתמע מכך.

כל הזכויות באתר פליילינק, על כלל מרכיביו, הינם בבעלותה הבלעדית של חברת פליילינק.

משתמשים המעוניינים להפיץ את הקובץ שלהם באמצעות אתר פליילינק חייבים לקבל את אישורה של חברת פליילינק על-ידי פניה דרך האתר. חברת פליילינק מצידה אינה מתחייבת לאשר את קבלתו של הפונה.

גופי מדיה המעוניינים להיחשף ולעשות שימוש בתוכן האתר חייבים להירשם ולקבל את אישורה של חברת פליילינק על-ידי פניה דרך האתר, פליילינק מצידה אינה מתחייבת לאשר את קבלתו של הפונה.

 

זכויות יוצרים וקניין רוחני לתכנים באתר

משתמש רשום אשר מעלה מדיה כלשהי לאתר מצהיר ומתחייב כדלקמן:

כי הוא הבעלים היחיד והבלעדי של מלוא זכויות היוצרים, זכויות המבצעים, זכויות הפרסום ויתר זכויות הקניין הרוחני במדיה אותה העלה לאתר, וכי אין לצד שלישי כלשהו זכויות כלשהן או שקיבל את הסכמתו בכתב של כל צד שלישי בעל זכויות כלשהן לפרסום אותה המדיה ושימוש בה באתר, ככל שהדבר דרוש על פי כל דין.

המשתמש מעניק לחברת פליילינק זכות לעשות שימוש במדיה ו/או בפרטים ביוגרפים של המבצעים והיוצרים ולא יהיו לו טענות ו/או תביעות כלשהן כלפי החברה ו/או בעליה ו/או מנהליה בכל הקשור לכך.

חברת פליילינק שומרת לעצמה את הזכות לסיים כל התקשרות עם משתמש האתר בכפוף לשיקול דעתה ובלבד שתינתן למשתמש התראה של עשרה ימי עבודה באמצעות הדוא"ל הרשום במערכת שלו.

 

המשתמש מאשר בזאת את שידור היצירה האמורה בכל אמצעי המדיה המוכרים לרבות תחנות רדיו בארץ בעולם כולו.

המשתמש מתחייב כי אין בתוכן המדיה המועלת לאתר, משום הפרה של חוק כלשהו, לרבות: חוק זכויות יוצרים, פקודת סימני מסחר, חוק זכויות מבצעים ומשדרים, חוק איסור לשון הרע, חוק העוולות המסחריות, חוק הגנת הפרטיות, פקודת הנזיקין או של כל חובה אחרת על פי כל דין.

המשתמש מתחייב כי ההקלטות הראשיות בוצעו והופקו בהסכמתם המלאה של כל היוצרים, המבצעים ושאר האנשים שלקחו בהן חלק, זאת במטרה לפרסם ולהוציא אותן לאור מעל גבי תקליטים, להרשות שידור והשמעה פומבית שלהן ולאפשר כל שימוש מסחרי שלהן בכל דרך ואופן הידועים היום ו/או שיהיו ידועים בעתיד ללא כל מגבלה שהיא.

המשתמש מתחייב כי בידיו כל אישורים והסכמות חתומים על ידי היוצרים ובעלי זכויות היוצרים, המבצעים ובעלי זכויות המבצעים וכל בעלי הזכויות האחרים ביצירות ובביצועים הנכללים בהקלטות הראשיות, ככל שהדבר דרוש על פי חוקי זכויות היוצרים והמבצעים החלים בישראל, על פי חוק הגנת הפרטיות ועל פי כל דין אחר, לצורך הניצול המסחרי של ההקלטות הראשיות בכל המדיות הקיימות היום ואלו שיהיו קיימות בעתיד (לרבות ניו מדיה) ולצורך מימושן של כל הזכויות המוענקות לחברה על פי הסכם זה. האמור לעיל כולל את זכותה של החברה לעשות שימוש בביצועיהם, שמם ו/או דיוקנם של המבצעים והיוצרים הנ"ל ואין ולא יהיו לכל הנ"ל טענות ו/או תביעות כלשהן כלפי החברה בכל הקשור לכך.

 

 

תנאים כלליים ותנאים נוספים

חברת פליילינק שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש ותקנון האתר, מעת לעת, לפי שיקול דעתה וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תוקפו של שינוי יחל מיידית מרגע פרסומו באתר.

אי חוקיותו ו/או פסילתו של סעיף או תנאי כלשהו מתקנון זה יפסול ו/או יבטל (אם בכלל) את אותו תנאי או סעיף זה בלבד.

המשתמש ישפה ויפצה את החברה ו/או כל צד שלישי מטעמה בגין כל תביעה ו/או דרישה שתופנה כלפיה ואשר תהיה מבוססת על אי נכונות הצהרה כלשהי ו/או אי קיום התחייבות כלשהי של המשתמש כאמור בהסכם זה. החברה תודיע למשתמש בתוך זמן סביר (עד 14 יום) על כל תביעה ו/או דרישה שתופנה כלפיה כאמור.

סמכויות השיפוט לכל תביעה ו/או דרישה הנוגעים לתקנון זה ו/או הנובעים ממנו מוקנים לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב-יפו בלבד כאשר הדין המהותי החל הינו הדין הישראלי בלבד.

 

הגבלת אחריות

בכוונת חברת פליילינק לספק זמינות מקסימאלית לאתר. עם זאת, אין באפשרות החברה להתחייב לזמינות רציפה עקב תקלות טכניות ו/או נפילות מערכת שעלולות להתרחש באתרים מסוג זה. בנוסף לכך, החברה רשאית להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקה, הוספת Features חדשים לאתר ולצורך ארגון התוכן. חברת פליילינק לא תפצה, תשפה או תזכה באופן כלשהו בשל הפסקות בשירות, כאמור בסעיף זה.

 

אין חברת פליילינק אחראית על התכנים ו/או איכות התכנים שהועלו לאתר ע"י משתמשי האתר הרשומים.

בכל הנוגע לקישורים ( " Links " ) לאתרים אחרים, חברת פליילינק לא תישא בכל נזק, ישיר או עקיף, העלול להיגרם כתוצאה משימוש באתרים המהווים את יעד הקישורים.

אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

מאגרי מידע והגנה על פרטיות

חברת פליילינק שומרת לעצמה את הזכות לאסוף מידע סטטיסטי אודות הדפים, התכנים ואופן השימוש באתר. חברת פליילינק רשאית לשמור את המידע ולהשתמש בו לצרכיה בלבד שהשימוש יהיה לצורך הפקה וניתוח סטטיסטי ו/או שימוש אחר (כולל העברה לצדדים שלישיים) וכל עוד תשמר ההגנה על פרטיות המשתמש והמידע שיועבר או יעובד אינו מזהה אותו אישית.

 

 

למען הסר ספק

אנו בפליילינק ממליצים לכל האומנים שרוכשים את השירות שלנו ולמען קידום היצירה להיעזר ביחסי ציבור מקצועים בכדי  להעלות את הסיכויים לשידור היצירה מעל גלי האתר 

* תקנון האתר (יש לקוראו כמתייחס גם לנקבה)