שלישיית האחים אהרון לב טהור
מספר אלבום: 0    תאריך יציאה: 25/12/2022

שלישיית האחים אהרון

לב טהור

שלישיית האחים אהרון – לב טהור שלישיית האחים אהרון באלבום השני – לב טהור , לאחר האלבום הראשון "שאו עיניים" שנחל הצלחה גדולה לפני כ-6 שנים משחררים האחים את האלבום לב טהור ומציינים שנה לפטירת המשורר – יהורם טהרלב.

10 שירים

קרדיטים

מילים ולחן - דוד אהרון

ניהול - רחל חלי אהרון

עידודים מוזיקליים - אייבי קזס וישי דנוך

למנהל האישי הזמר רמי דנוך על ייעוץ והדרכה. לאייבי קזס על עיבודים והכוונה. לליאנה שכטר ושני לוי על העזרה בהפקת האלבום. לאיריס בו חיון על עזרה והתמדה.

החבר יהורם טהרלב ז"ל
סיד רבי המוכר דוד הפקות הכיר לי את יהורם, סיד עשה זאת כדי שתהיה בנינו תחרות טובה אבל אנחנו עבדנו ביחד אבל לא היה בנינו מחלוקת, וכל הזמן עזרנו אחד לשני באמון הדדי עם זמרים ואומנים בארץ ובחו"ל והכל היה ביחד, סיד הכיר לי את יהורם טהרלב בשנת 95' (כשהייתי בשיא הקריירה במשרד שלי), עבדנו ביחד ובחיים יהורם לא התגאה וסיפר על עצמו, נציין שיהורם קידם אותי וגרם לי להצליח בכל האגפים במשרד והיה נותן לי הרבה רעיונות, תמיד היה צנוע ורק לאחר שנפטר הבנתי כמה שהיה מפורסם לפי מה שדיברו עליו בתקשורת הבנתי, כאשר עבדתי על השיר שנקרא "חייל, הכד נשבר" עבור בני הבכור החייל סני, ‏ מרוב שהייתי קשור ליהורם טהרלב השיר: "בים בם בום" נתן לי השראה לשיר "חייל הכד נשבר" למילים ולחן, עשיתי עבורו אלבום וקראנו לאלבום ״לב טהור (שזה חלק מפסוק בתהילים - לב טהור ברא לי אלוהים ורוח נכון חדש בקרבי ... ובנוסף לזכרו של יהורם טהר לב ז"ל), ורעיון זה הציע לי המעבד המוסיקלי שלי אייבי קזס שעוזר לי רבות בכל דבר (בנוסף יש לי ולאייבי אתר שנקרא רדיונט קול דוד).
יהורם היה משורר, פזמונאי, עורך, מחזאי, סופר, מתרגם, וסטנדאפיסט ישראלי, במהלך הקריירה של טהרלב, אשר נמשכה קרוב ל-60 שנה, כתב קרוב ל-1,000 שירים, שבוצעו על ידי מיטב הזמרים והמבצעים בישראל. 
נפטר בתאריך ד' בשבט תשפ"ב (06/01/2022 למניינם) נקבר ביגור (ליד חיפה) בן 83 היה במותו.
אני דוד מתנצל לפניך חבר יקר יהורם טהרלב שלא הצלחתי לבוא לנחם בגלל שנכותי הדרדרה וכיום אני מרותק לכיסא גלגלים, אבל כל השנה אני קורא עליך קדיש ועושה עליך השכבות לזכרך יהורם טהרלב בן יפה, (לקחתי את שם האמא מגוגל).
"טוב שם משמן טוב מיום המוות מיום היוולדו", הלכה: שבאים לנחם אבלים אומרים הספרדים אומרים- אני משתתף בצערך, והאשכנזים אומרים- שלא תדע עוד צער, וכולם אומרים ברוך דיין האמת, חובה להגיד את זה אם לא, לא יוצאים ידי חובה.

הודעה לתקשורת

שלישיית האחים אהרון – לב טהור

שלישיית האחים אהרון באלבום השני – לב טהור , לאחר האלבום הראשון "שאו עיניים" שנחל הצלחה גדולה לפני כ-6 שנים משחררים האחים את האלבום לב טהור ומציינים שנה לפטירת המשורר – יהורם טהרלב.

אני דוד אהרון נכה, מרותק לכיסא גלגלים, עיוור, כבר דיבור, כבד שמיעה.
למרות הכל יש לי משרד משגשג מאז 89’
מאז שאחי ‏הרצל היקר נפטר מדום לב התחלתי לחבר שיר עליו ‏ומאז אני אמרגן שדכן פזמונאי יוצר וכותב מילים ולחן מפורסם (פרטים נוספים באתר: דוד אהרון הפקות).
כיום בניי ממשיכים בדרכי ואנחנו משפחה מוזיקלית שלושת בניי נקראים: שלישיית האחים אהרון- סני אדם טלאור, הם התחילו לשיר מאז היותם בגיל 8 ‏כל אחד סולן בפני עצמו (פרטים נוספים באתר שלנו- משפחת אהרון).
כיום בגלל ‏שכל אחד הלך לצבא/ המכללה או בלימודים, חשוב לאשתי רחל אהרון שישקיעו בלימודים מאשר בקריירה מוזיקלית ‏ולכן כרגע הם לא מופיעים.
בניי מקליטים שירים שאני דוד האבא כותב להם במקום לכתוב לאחרים לזמרים אחרים.
כאשר עבדתי על השיר שנקרא "חייל, הכד נשבר" עבור בני הבכור החייל סני, ‏התבשרתי שהפזמונאי יהורם טהרלב ז״ל נפטר (זה שעזר לי תמיד בלי שום אינטרס כמו שיש לאחרים, ואף פעם לא אמר לי שהיה מפורסם שכתב הרבה שירים והיה צנוע, ולצערי רק שנפטר גיליתי על כל זכויותיו).
אני דוד ‏עזבתי את הכל לא היה לי מצב רוח להמשיך את השירים ובניי ואשתי היקרה שיבדלו לחיים ארוכים ‏אמרו לי אם אתה זוכר אותו לטובה, אל תתייאש ‏ותקדיש לזכרו של יהורם טהרלב אלבום שירים וכך עשיתי, (ותמיד ‏אני דוד מדבר עליו מילים טובות ‏ולא ידעתי כמה שהיה מפורסם וכותב מוזיקה), היו לי סינגלים (שירים) מוכנים ששמרתי בצד, ועזבתי הכל והתמקדתי בהכנת האלבום שירים לזכרו.
וקראנו לאלבום ״לב טהור״ (שזה חלק מפסוק בתהילים - לב טהור ברא לי אלוהים ורוח נכון חדש בקרבי ... ובנוסף לזכרו של יהורם טהר לב ז"ל), ורעיון זה הציע לי המעבד המוסיקלי שלי אייבי קזס שעוזר לי רבות בכל דבר. (בנוסף יש לי ולאייבי אתר שנקרא רדיונט קול דוד)
כזכור יהורם טהרלב ‏נפטר בתאריך 06/01/22.
אני מתכוון להוציא אלבום 10 שירים ישנים וחדשים לזכרו 06/01/23 (שנה לאזכרתו).
אבקש ליידע את המאזינים ‏שכמה שהייתי קשור אליו הוא אף פעם לא התרברב בכישוריו ‏והתגאה בעצמו, היה בן אדם מאוד צנוע.
אם תרצו לקבוע פרטים המייל של הבן שלי- אדם אהרון (בגלל שאני עיוור אני מכתיב כל דבר שאני צריך דרך הבן שלי) [email protected]
הנייד שלי: 0545255531 טלפון בית: 035505199 (עדיף להתקשר לבית כי יש לי בעיה בשמיעה והטלפון בבית עם צלצול חזק ונורה נדלקת)

x

שתף: