דוד אהרון משירי דוד
מספר אלבום: 0    תאריך יציאה: 11/02/2018

דוד אהרון

משירי דוד

חייו של דוד אהרון לא היו קלים. דוד נולד בשנת 1964 עם קשיים גופניים לא קלים בהליכה, בדיבור, בראייה ובמוטוריקה בשיעור 100% נכות. כיום דוד בעל משרד מצליח ומשגשג, ובית משפחה לתפארת.

34:00 20 שירים

קרדיטים

דוד מודה לטובה שמסיאן ומשפחתה, וכן לסבתא מרים ומשפחתה ולדודים שאימצו אותו כבנם לכל דבר. וכמו כן מודה ליפית אור, השדכנים ששידכה בינו לבין אשתו רחל, שתמכה ועזרה ועוזרת לאורך כל הדרך.
תודה מיוחדת לזמר אורי שמח ולאולפני שבח לזמר דודו יסמין לזמר דני יונני ולרב רפאל מולה על כל העזרה והתמיכה, ואייבי קזס מאולפניי אייבי- מאסטר על ההקלטות והעיבודים המיקסים הצילומי ווידאו והעריכה, לאולפני אשל,אולפני ביט,אולפני שי ואולפני אולטרטון.
תודה לכל המוסיקאים שלקחו חלק באלבום, תודה לילדיי האהובים "שלישיית האחים אהרון" על העזרה בלחנים בכתיבה וברעיונות מאחל הצלחה באלבומכם החדש "תקווה ואמונה" הפקה מושקעת ועדכנית הכוללת את הלהיטים " שאו עיניים" ו"השלום קרוב".
לסיום, האמרה הידועה שלנו "אנו ההורים גאים בכם כן ברכה והצלחה לכולם" סני-סיני אדם וטלאור אהרון.

הודעה לתקשורת

חייו של דוד אהרון לא היו קלים. דוד נולד בשנת 1964 עם קשיים גופניים לא קלים בהליכה, בדיבור, בראייה ובמוטוריקה בשיעור 100% נכות.
בגיל 4 נפטרה אמו בתאונת דרכים ודוד לא זכה להכירה. מיד לאחד מותה נלקח דוד למשפחה אומנת, משפחת גרשון, שבביתם היו הרבה ילדים ונכדים, ודוד קרא להם סבא וסבתא. בשנת 1973 כשדוד היה בן 10 בערך, פרצה מלחמת יום הכיפורים ובמלחמה זו נהרג אחיו הבכור איתן סמיר ז"ל.
בשנת 1987 נפטר הרצל אחיו השני של דוד מדום לב. זה האח שדוד היה קשור אליו מאוד. 
דוד נכנס לדיכאון ושהה מידי יום בביתה של טובה שמסיאן, שהייתה כמו אמא שלו ונתנה לו בית חם ואוהב.
טובה ידעה על כישרונו של דוד, ועל מנת להוציאו מהדיכאון המליצה שיכתוב שיר לזכרו של אחיו הרצל ז"ל
השיר לפי לחנו ועיבודו של דוד יצא לאור בשנת 1989 ושיר זה פתח את הקריירה המוסיקאלית של דוד אהרון והשירים שנכתבו בעבר,הוצאו כולם לאור.
בעקבות הצלחת שיר זה רואיין דוד בכלי התקשורת ובעיתונות, והוא נעשה מוסיקאי, מלחין ותמלילן מצליח. 
כיום דוד בעל משרד מצליח ומשגשג, ובית משפחה לתפארת. 

x

שתף: