סינגלים

אלבומים

שק הזעם וסל האושר

שי הרשקוביץ מיוצג ע״י אקו"ם ופלילינק שי מתעסק עם מוזיקה משנת 2002 מושפע ממוזיקת רוק . כל החלומות וכל הסיוטים גלי השנאה והאהבה לילות של בדידות ודקות של פחד החלומות ההזיות התקוות הנפילות השאיפות והנשיפות ים החיוכים ואוקינוס הדמעות שק הזעם וסל האושר כל האמת וכל הבדיה
10 שירים

רצה

האלבום "רצה" הוא אלבום הביכורים המקצועי של הזמרת ירדנה. האלבום נקרא ע"ש הלהיט "רצה" שאיתו היא הכי מזוהה. זהו אלבום EP הכולל 6 שירים רובם פרי עטה של הזמרת והיוצרת כאשר השיר "מוסיקה" מופיע גם בגירסתו המלאה והמשך השיר "דוגמן" מופיע כרצועת שיר נוספת נפרדת (ע"ע שירים מס' 5 ו- 7).
52.25 8 שירים

מחרוזת אדם שחקן

אלי לוזון מתרפק על העבר ומביא לנו מחרוזת בטעם של פעם שמחזירה אותנו לשנות ה 80.
07:52 2 שירים

פיזמורים

10 שירים

משירי דוד

חייו של דוד אהרון לא היו קלים. דוד נולד בשנת 1964 עם קשיים גופניים לא קלים בהליכה, בדיבור, בראייה ובמוטוריקה בשיעור 100% נכות. כיום דוד בעל משרד מצליח ומשגשג, ובית משפחה לתפארת.
34:00 10 שירים

איך לגעת בעינייך

בשורה מוסיקלית של ממש מביא איתו אלבום הבכורה של עופר לב עופר לב יוצר מהשורה הראשונה באמתחתו לחנים לזמרים כמו אייל גולן, ישי לוי, שימי רון, אבי פרץ, אנטוניו ורונית, נריה חובב, אבי סינוואני, איציק הרוש, עופרי סאלם ועוד רבים וטובים.
10 שירים

רובי חן חוגג 40 שנות זמר

רובי חן חוגג 40 שנות זמר חלר א
10 שירים

מאהוד מנור לעבדול ואהב

הזמר בני ברדא, חוגג 32 שנות זמר בסימן מיוחד עם אלבום חדש. אירועים, שמחות ומופעים בארץ ובחו"ל.  האלבום משלב בתוכו מוזיקה ישראלית וערבית זו לצד זו. בני ברדא 49, מעניק זווית נדירה ליכולות שירה ולשליטה מוסיקאלית ורסטילית.
62:45 1 שירים

נודד

6 שירים

הופעות של

הודעות ופוסטים